UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU

Zámek Spálené Poříčí nabízí svým návštěvníkům i ubytování. V podkroví během celého roku standardně ubytuje 64 osob a v případě zájmu je možné zajistit až 70 lůžek.

Zámek Spálené Poříčí nabízí svým návštěvníkům i ubytování. V podkroví během celého roku standardně ubytuje 64 osob a v případě zájmu je možné zajistit až 70 lůžek. Oblíbené ubytování penzionového typu se společným sociální zázemím na patře je rozděleno na 5 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a 9 čtyřlůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybavené lůžkovinami, povlečením, šatní skříní a nočním stolkem.
Podkroví zámku je místo jako stvořené pro společenské setkávání, ale i k uspořádání přednášek a podobných akcí. Své místo zde má i bar v podobě kuchyňské linky s dřezem vhodný pro catering.
Na chodbě jsou k dispozici společné čajové kuchyňky včetně nádobí. Vlastní příprava stravy je zde vítanou alternativou, neboť se v přízemí nachází prostorná a nádobím vybavená kuchyň, která je k dispozici ubytovaným zámeckým hostům.
Zdarma je na zámku wi-fi a v přízemí úschovna běžek, kol a kočárků. Volně je možné využít okolní zámeckých zahrad stejně jako 6 až 10 parkovacích míst pro auta. Zámek se nachází v centru města, a tak zaručuje skvělou dostupnost pro využití autobusové dopravy a kompletní občanskou vybavenost menšího města v podobně obchodů, restaurací a služeb. Ideálním výchozím bodem pro výlety do Brd a okolí je trasa cyklobusu, který jezdí vždy od jara do podzimu.

Platební karty nepřijímáme.

Ubytování lze hradit fakturou nebo hotově.
Tipy na zajímavé výlety v okolí Spáleného Poříčí naleznete zde.